Ev Dekorasyonun da Gergi Tavan Modelleri

modern çağımız da birçok çift evini yeniden dekore etmek istese de sürekli önlerine çıkan farklı ev dekorasyon çeşitleri akıllarını karıştırmaktadır. Modern Çağın En güzel Dekorasyon Ürünü Gergi Tavan Modelleridir. İlk etapta ev dekorasyonunda iç mekan tasarımının tamamen doğal ve kendi zevkiniz doğrultusunda yapılmasına müsade edin.

Doğadan aldığınız ilhama hitaben gökyüzünün ve denizin asil maviliğini örnek alın Ve Bu düşünce ve hayallerinizi gergi tavan a yansıtalım gergi tavanla evinizin duvarlarına yada tavanlarına gergi tavan gökyüzünü uygulayalım . Size ferahlık ve doğallık katacak bu görseller oldukça uygun olacaktır. İkinci etapta birince etabı takip ederekten seçeceğiniz mobilya, halı ve diğer ev dekorasyon ürünleri üzerine seçeceğiniz renkler diğer dekorasyon yapılacak alandaki renkler ile uyumlu olmalıdır. Böylelikle düzenli ve birbirine uyum sağlayan bir ev dekorasyon tarzına sahip olacaksınız. Son etapta ise aksesuar ve aydınlık üzerinedir. Seçeceğiniz aksesuarlar tamamen dekoratif ve açık tonajlara sahip olması gerekmektedir.

Eğer küçük bir eve sahipseniz fazla dekorasyon kullanmamanızda fayda olacaktır. Dekorasyon alanında kullanacağınız Gergi Tavan Modelleri evin aydınlığını arttıracak güçte olmalıdır. Daha ayrıntılı bilgi için sizlere örnek ev dekorasyon çeşitleri ile ilgili görselleri hemen aşağıdaki galeride sunuyoruz.

Ev Dekorasyon İşi Dediğimizde aklımıza ilk gelen şey gergitavan   olacaktır. Gergi tavan günümüzde çok yaygın olarak kullanılmakta fakat her önüne gelen bu işi yapmaya başlamıştır. Fakat Firmamız 2005 yılından gergi tavan imalatına girmiş aynı zamanda montaj yapmaya ve bayilik vermeye başlamıştır isteyene gergi tavan modellerinin montajını öğretiyoruz isteyene malzeme gönderiyoruz. İsteyenin Evinin Gergi Tavanlarını Yapıyoruz.

Gergi Tavan Artık Her Yerde

Gergi Tavan Sistemlerinde isteyenin işini yapıyoruz. hastane , okul ,yurt, cami . avm , otel aklınıza gelebilecek yapı sektöründe her yerde uygulanan bir pvc kumaştır hafif bir malzemedir ısıtılarak esnetilir ve montajı yapılır istenilen forma girer gergi tavan çeşitleri transparan gergi tavan lake gergi tavan baskılı gergi tavan akustik gergi tavan akustik gergi tavan modellerinden bahsedecek olursak akustik gergi tavan modellerinde aydınlatma kullanılamaz malzeme ışık geçirmez deliklidir yüzeyi hafif tüylüdür bildiğimiz kadife kumaşa benzer ses emici özelliğe sahiptir alev geciktirici özelliğe sahiptir toz tutmaz mantar yapmaz duvarlarda ve tavanlarda uygulanır yapılan mekanlarda akustiği sağlar evlerde tavsiye etmiyoruz genelde sınama düğün salonu konferans salonu bu tarz yerlerde kullanılır.montaj esnasında kumasın ön yüzünden ısıtılmaz ısıtıcı yüzeyindeki türleri yakar arka yüzünden ısıtılması daha mantıklıdır diğer gergi tavan malzemeleri gibi buda esnektir.istenilen forma sokula bilir ustasının elinde olursa. herkes bu ürünün montajını yapamaz daha fazla teknik bilgiye sahip olmalıdır. akustik gergi tavanda aydınlatma olarak spot yada fiber optik kullanıla bilinir bu malzemede teknik bilginiz yoksa montaj yapmayı denemeyin müşteriye karşı mağdur olursunuz aynı zamanda müşterinizde zor durumda kalır.

Gergi Tavan Tecrübemiz.

12 yıllık tecrübemizle güçlü kadromuzla sektörümüzün en iyi firmasıyız yılların deneyimine sahibiz yüzlerce güçlü referansa sahibiz gergi tavan firmalarıyla görüştüğünüz zaman yaklaşık hepsi akustik gergi tavanda aydınlatma olduğunu söylerler bu yanlış dır çünkü hiçbirinin deneyimi ve tecrübesi yoktur.onların asıl mesleği bu değildir farklı sektörlerde batmış olan kişiler gergi tavanı bir kurtuluş mesleği olarak seçmişlerdir aynı zamanda bu işi gerçekten bilen ve gerçekten seven meslektaşlarımıza büyük zarar vermektedir.aynı zamanda müşterini memnun edemezler gergi tavan yaptırırken işin gerçek ustasını bulun araştırın bu işte çok tecrübeli olduğunu söyleyene referans sorun bu meslekte eski olduğunu ve tecrübeli olduğunu söylüyorsa Youtu be ye yüklediği ilk videoyu sorun videonun altında yüklediği tarih yazar siz siz olun deneyimli olmayan insanlara iş vermeyin düğün salonu dekorasyonu için tıklayın

 

 

Pin It on Pinterest

Share This