IMG_20150814_181635-300x225 İstanbul Gergi Tavan ve Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan  üsküdar gergi tavan ümraniye gergi tavan otel gergi tavan kadıköy gergi tavan İSTANBULGERGİTAVAN istanbul gergi tavan modelleri istanbul boğazı gergi tavan istanbul 3d gergi tavan gergi tavan istanbul bulgurlu gergi tavan aksaray gergi tavan 2017 gergi tavan istanbul

gergi tavan modelleri 2017 İstanbul

İstanbul Manzaralı Gergi Tavan modelleri

Yedi tepeli kadim İstanbul şehrinde, şehrin tarihi ve gözde mekanlarının evlerinizi süslediği gergi tavan modelleri, benzersiz tasarımlarla İstanbul gergi tavan ve gergi tavan modelleriyle siz ilgililerin beğenisine sunulmaktadır. Bu bağlamda Bizans İmparatoru Konstantin’in şehri anlamına gelen Konstantinopolis’in büyük kıymete haiz sanat abideleri üç boyutlu gergi tavan ve gergi modelleri ile evinizin bir parçası olmakla birlikte her gün içinde bulunduğunuz bu mekanlar evinizin ve yaşamınızın birer parçası haline gelecek.

Yüzyıllar sonra 29 Mayıs 1453‘te Doğu Roma tahtına oturan Fatih Sultan Mehmet ve evlad-ı fatihân’ın inşa ettiği, uzun yüzyıllardır süre gelen Roma-İslam sentezi büyülü birer motif gibi her daim içinizi rahatlatan bir gerçeklikte yalnızca Belemir Yapı, Dekorasyon ve Gergi Tavan‘da. Doğu Roma Hristiyanlığının baş tacı ve Konstantinopolis’in abidevi eseri, fethin ardından ilk cuma namazının kılındığı Ayasofya, Bizans imparatorlarının eğlence merkezi kadim hipodromdan geriye kalan dikilitaş, Fatih Sultan Mehmet’in inşa ettirdiği Topkapı Sarayı, yerebatan sarnıcı, tarihi Yedikule zindanları ve surları, Anadolu ve Rumeli Hisarları, Kız Kulesi, Sultan I. Ahmed’in mimar Sedefkar Mehmed Ağa’ya inşa ettirdiği ve yapımı 1615’te tamamlanarak ibadete açılan ve yabancılar gözünde çinileri nedeniyle Blue Mosque yani Mavi Cami olarak bilinen, Sultan Ahmed Camii, İtalyan şehir devletlerinden Cenevizlilerin ana kolonisi olan Galata diğer adıyla meşhur Pera ve ünlü Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı ve tabii İslam sahabelerinden Ebu Eyüp El-Ensarî’nin mübarek ziyaretgahının bulunduğu ve şimdilerde Eyüp olarak bilinen Haliç kenarındaki nezih mekan, Ortodoks Hristiyanların merkezi konumundaki Fener Rum Patrikhanesi ve adını sayamadığımız nice eserin tıpkı basım görüntüleri gergi tavan sistemleriyle evinizin her bölümüne, duvarlarına ve tavanlarına entegre edilebilmektedir. Örneklerini görmek için tıklayınız.

Üsküdar Manzaralı Gergi Tavan Modelleri

İstanbul içinde yada dışında olmanızın hiç bir önemi yok. Sizler de gergi tavan sektörüne İstanbul’da yatırım yapmak istediğiniz anda yahut mevcut hizmetleri daha iyi bir noktaya getirmek istediğinizde yalnızca bizimle iletişime geçerek çok hızlı bir destek alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bir diğer önemli konu ise; belemir yapı gergi tavan modelleri olan firmamızın sahip olduğu yeterlik belgeleri ve hizmet anlayışıdır. İşletmemiz gerekli tüm yasal belgelere sahip olarak sizlere her anlamda hizmet sunmak adına kapsamlı bir iş gücüne sahiptir. Hayal edin yeter.  Tamamen yenilenebilir teknoloji ile özel üretim aşamaları, gerekli destek süreçleri ve bu alanda yüksek tecrübe sahibi olan ekibimiz ile her daim siz değerli müşterimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti işletmemizin temel prensibidir. Çalışma prensiplerimizden bir diğeri ise sizlerin istekleri doğrultusunda ölçülerine göre grafik çalışması yaparak görselleri sizlerin ölçülerine göre ayarlıyoruz. Tasarımlarımız müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra baskıya verilmektedir.

Üsküdar Gergi Tavan Bayilik Vermeye Devam Ediyoruz Bayilik Almak İçin Tıklayınız

İsteyene gergi tavan modellerini öğretiyoruz. isteyene gergi tavan malzemesi veriyoruz isteyenin işini yapıyoruz amacımız hep beraber kazanmak gergi tavan sektöründe lider bir kuruluşuz. Üsküdar bulgurlu mahallesinde bulanmakta olan firmamızı istediğiniz zaman ziyaret ede bilirsiniz. Ses konusu sizin için problem teşkil etmiyorsa, o zaman transparan ve dijital baskı gergi tavanları kullanabilirsiniz. Konferans salonunu ışıklandırma önemli olduğu için, ışık geçiren gergi tavanlar çok güzel bir hava katacaktır. Dilerseniz tüm gergi tavan sistemlerini karıştırarak, güzel bir konferans salonu tavan dekorasyonu da yapabilirsiniz. Gergi tavanların her rengi bulunmaktadır. Dilerseniz dijital baskılı gergi tavan ile istediğiniz bir deseni tavanınıza bastırabilir, gergi tavanın iç kısmına led ışıklarla özel bir dekorasyon yapıp bambaşka bir konferans salonu tavanı yaptırabilirsiniz.

Gergi tavan dekorasyonu duvarlar için de uygulanabilir. Duvarla bir çok işlem yapmak yerine boyaya bile ihtiyaç duymadan gergi tavan ile bambaşka bir hava katabilirsiniz.

konferans salonu tavan dekorasyonu ve duvar dekorasyonunu dilerseniz uygun fiyata gergi tavan ile yaptırabilirsiniz. En basit gergi tavan bile oldukça havalı bir dekorasyon yapılmasına olanak sağlayacaktır. Bütçenize göre çok şık, saray gibi bir konferans salonu da yaptırmanız mümkün. gsm : 0538 237 77 72 bizleri takip etmeye devam edin devamı gelecek daha fazlası için Tıklayın

 

Pin It on Pinterest

Share This