Lake Gergi Tavan

Lake doku yapısında hazırlanan kumaşlar ileĀ Lake Gergi Tavan diğer seƧeneklere oranla daha farklı; daha pĆ¼rĆ¼zsĆ¼z ve parlaktır. Bu sayede uygulandığı alanda daha geniş bir gƶrĆ¼nĆ¼m hissi vermektedir. Ɩzellikle ticari/mĆ¼ÅŸteri odaklı alanlarda dinlendirici etkisi sayesinde şık, sade bir gƶrĆ¼ntĆ¼ elde etmenizi sağlar.

Lake Gergi TavanĀ uygulaması, renk seƧeneği hususunda sizlere onlarca farklı opsiyonu bir arada sunabilmektedir.Ā Fakat diğer seƧeneklerden farkı, ışığı geƧirme noktasında gĆ¼n yĆ¼zĆ¼ne Ƨıkmaktadır. Zira ışık geƧirgenliği bulunmayan bir gergi tavan uygulama tĆ¼rĆ¼dĆ¼r. Tabii bu durum “parlak yĆ¼zey” Ƨalışması ile bĆ¼yĆ¼k ƶlĆ§Ć¼de ortadan kaldırılmıştır. Lake Gergi Tavan uygulaması sonucunda, ilgili bƶlgeye gerƧek anlamda şık ve bir o kadarda parlak bir etki yaratır. Haliyle ışık geƧirgen yapısı olmasa da, renk seƧenekleri ve bu parlak doku sayesinde farklı, dikkat Ƨeken, istenildiği gibi şık bir ortam sunabilen sonuƧları elde etmenizi sağlar.

Lake Gergi Tavan Uygulamaları

Ayna diye tabir edilen, yansıtma ƶzelliğine de genel anlamda sahip olabilen Lake Gergi Tavan uygulamaları farklı alanlarda kullanılabilir. Başta hamam ve spa merkezi gibi alanlar olmak Ć¼zere, birƧok alanda bu ƶzelliği nedeniyle de sıkƧa tercih edilmektedir. Mevcutta var olan mobilyaları ya da yaşam alanını, Lake Gergi Tavan sayesinde tavanınıza da yansıtmış olarak daha otantik, daha farklı bir gƶrĆ¼nĆ¼m elde etmiş olabilirsiniz.

Ɩzellikle lĆ¼ks mekanlar ya da yaşam alanı olarak ƶzel bir yapıda tasarlanmış alanlar, etrafta herhangi bir kalorifer borusunun ya da benzeri tesisat geƧiş noktalarının hiƧbir şekilde yer almalarını istemezler. Bu noktada, Lake Gergi Tavan Ć¼lkemiz başta olmak Ć¼zere DĆ¼nyanın birƧok noktasında en Ƨok tercih edilen seƧenek olmaktadır. Hem mevcutta ki boru ve tesisat gibi dış yĆ¼zeyde kalması zorunlu detayları gizlemiş olur hem de şık ve farklı bir gƶrĆ¼ntĆ¼ elde etme olanağı bulursunuz.

Ayrıca diğer gergi tavan uygulamaları da her ne kadar dayanıklı olsa da Lake Gergi Tavan daha farklıdır. Başta kir ve nem olmak Ć¼zere bir Ƨok istenmeyen, uzun vadeli sĆ¼reƧlerde ilgili bƶlgede sorunlar oluşturan durumlara karşı da ciddi anlamda dayanıklıdır. Bu dayanıklılık, sizlere ortalama 20 yıla varan sĆ¼re ile kullanım olanağı da sunmaktadır. Daha detaylı bilgi iƧin firmamızla iletişime geƧebilirsiniz.

 

Pin It on Pinterest

Share This