Farklı bir gƶrĆ¼nĆ¼mĆ¼, kaliteli bir teknoloji ile elde etmek istiyorsanız; Baskılı Gergi Tavan Ć¼rĆ¼nlerimizi inceleyebilirsiniz. Ɩzel kumaşlar ve baskı teknolojimiz sayesinde, dilediğiniz logo, gƶrsel ya da farklı bir materyal dahilinde gergi tavan uygulama ƧƶzĆ¼mlerimizi sunabilmekteyiz.

Firmamız, gergi tavan kumaşlarında dijital baskı uygulamalarına uygun Ć¼retimler yapmaktadır. Işıklı doku yapısına uygun olarak Ć¼retmiş olduğumuz Baskılı Gergi Tavan kumaş Ć¼rĆ¼nlerimiz, dilediğimiz baskıyı Ƨok daha rahat bir şekilde uygulamamıza ayrıca olanak tanımaktadır. Bu durum, bir yanda daha rahat bir baskı sĆ¼reci sunarken; diğer yandan uzun vadeli kullanıma uygun bir Ć¼rĆ¼n sunumu olanağı yaratmaktadır. Bƶylelikle dijital baskı ile hazırlanan gergi tavan Ƨalışmalarını 20 ilĆ¢ 30 yıl kadar herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanız mĆ¼mkĆ¼n olabilmektedir.

Solmayı Ɩnleyen Yapı ve Baskı

Baskı aşamasında; UV baskı sistemi tercih edilmektedir. Bu baskı sistemi, yapılan baskı işlemlerinin kısa sĆ¼re iƧerisinde solmasını ya da ilerleyen sĆ¼reƧte bƶlgesel olarak baskıda sorunların meydana gelmesini bĆ¼yĆ¼k ƶlĆ§Ć¼de ƶnlemektedir. Haliyle ortaya net olarak istenilen gƶrĆ¼ntĆ¼ ve uzun vadede kaybolmayan renk, desen yapısı Ƨıkabilmektedir. Ɩzellikle de sĆ¼rekli olarak mĆ¼ÅŸteri odaklı sunum yapan mekanlarda, solma problemleri sıkƧa gƶrĆ¼ldĆ¼ÄŸĆ¼ iƧin, firmamız bu sorununda ƶnĆ¼ne geƧmek adına hareket etmektedir.

Diğer bir ƶnemli detay ise,Ā Baskılı Gergi Tavan Ć¼rĆ¼nlerimizdeĀ kullanılan malzemelerin anti bakteriyel ƶzelliğe sahip olmasıdır. Firmamız, gerekli sertifika ve belgelere sahip olarak bĆ¼tĆ¼n Baskılı Gergi Tavan işlemlerinde bu detaya dikkat etmektedir. Bƶylelikle her tĆ¼rlĆ¼ mĆ¼ÅŸteri ve hedef kitleye uygun, sağlıklı bir ortam elde etmek mĆ¼mkĆ¼n hale gelmektedir.

Baskılı Gergi Tavan ƜrĆ¼nlerimiz ileĀ Ferah ve Farklı GƶrĆ¼nĆ¼m Elde Edin

Baskılı Gergi Tavan, aynı zamanda sizlere farklı bir ortam elde etme olanağı sunar. Dilenilen gƶrsel ve Ƨalışmanın dijital baskı ile uygulanabildiği gergi tavan Ƨalışmaları aynı zamanda ortama ayrı bir ferahlık katmaktadır. Bu durum, ticari alanlarda mĆ¼ÅŸterilerin daha uygun bir ortam iƧerisinde hareket etmesine olanak tanırken, diğer yaşam alanlarında ise enerji anlamında daha verimli ortamların oluşmasına ayrıca yardımcı olmaktadır.

Sizler de Baskılı Gergi Tavan ile ilgili daha detaylı bilgi ve Ƨalışma sĆ¼reci iƧin bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Pin It on Pinterest

Share This